parallax background

О nás
Personálna agentúra

Humanffy


Naša poradenská spoločnosť od roku 2005

pomáha medzinárodným klientom rozvíjať svoje podnikanie v strednej a východnej Európe.

Teraz je nám potešením predstaviť vám našu novú značku Humanffy. Zameriavame sa na náborové aktivity pre našich klientov. Podľa konkrétnych potrieb poskytujeme riešenie pri hľadaní vhodných pracovníkov pre ich pobočky, výrobné a logistické závody.

Pozrite sa, ako pracujeme

home_employment_pic251

Krok 1

Po podpise Zmluvy, alebo potvrdení objednávky, Vám v priebehu dohodnutej doby zastrešíme nábor potrebného počtu pracovníkov podľa špecifikovaných parametrov na danú pracovnú pozíciu. Identifikáciu a výber vhodného kandidáta realizujeme v krajinách Východnej Európy - Ukrajina, Bielorusko, Rusko, Kazachstan, Kirgizsko, Gruzínsko, Srbsko. Výhodou uchádzačov z týchto krajín je rýchla adaptácia, a nízka miera fluktuácie.
home_employment_pic262

Krok 2

S kandidátmi uskutočníme pohovory a vyselektujeme vhodných uchádzačov prostredníctvom Skype. Taktiež pripravíme aj osobnostné hodnotenie zamerané na zvládanie záťažových situácií.
home_employment_pic283

Krok 3

Prezentujeme Vám vhodných kandidátov.
home_employment_pic274

Krok 4

V prípade akceptácie kandidáta začíname s procesom vybavovania jeho Prechodného pobytu za účelom zamestnania, kandidát podpíše pracovnú zmluvu so zamestnávateľom.
Buy now